Hledáme účetní

 

 

Hledáme nového pracovníka - účetní/účetního – pro vedení účetnictví a zpracování mzdové agendy. Požadujeme samostatnost, schopnost a ochotu učit se nové věci. Informace o firmě a kontakt naleznete na těchto stránkách.

 

 

K tomu pár poznámek a vysvětlivek:

Znalost účetnictví: základní přehled o podvojném účetnictví; zaměstnanci trvale vedou účetnictví pro vybraného zákazníka až do uzávěrky a připravují podklady pro účetní závěrku a daňové přiznání, inventury zůstatků atd. Já vše kontroluji, uzavírám a zpracovávám přiznání k daním z příjmů.

Základní znalost mzdové agendy: pracovník připravuje měsíční mzdy pro několik zákazníků, vypočítává odvody a vede veškerou související agendu.

 

Mzda podle pracovních výsledků (tím myslím ochotu nastoupit za nízkou mzdu s podstatným zvýšením, pokud se pracovník osvědčí).

Práce je hodně a je často nárazová, musí se však vždy dokončit (jsme vázáni termíny pro podání přiznání k DPH, k daním z příjmů apod.; někteří naši zákazníci mají měsíční deadline pro předávání výkazů mateřské společnosti).

Přesčasy se u nás platí (pokud je tolik práce, že se nedá zvládnout v pracovní době, vyplácím zaměstnancům prémie podle odpracovaných přesčasových hodin).

Znalost angličtiny není bezpodmínečně nutná (i když bych rád měl někoho, kdo dokáže přečíst anglický mail nebo vyřídit krátký telefonický hovor).

Uživatelská znalost práce na PC (účetnictví vedeme na počítačích - jak jinak; už mnoho let účtujeme v programu OZO a v mzdovém programu DUNA, dají se snadno naučit).

Kontakt - nejlépe přímo na fojtik@arx.cz