June 2024
PoÚtStČtSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Účetní a daňové poradenství

Účetní a daňové poradenství pro podnikatele

Fyzické osoby podnikající zejména v oblasti služeb, obchodu a zdravotnictví

Daňová evidence (dříve jednoduchého účetnictví) v členění potřebném pro zjištění základu daně z příjmů, zpracování přiznání k dani z přidané hodnoty včetně předepsané evidence, zpracování mezd. Daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob, hlášení pro Správu sociálního zabezpečení a pro zdravotní pojišťovny.

Malé a střední společnosti

Podnikající zejména v oblasti obchodu a služeb

Vedení účetnictví včetně roční účetní závěrky, popř. podkladů pro audit, zpracování mzdové agendy a všech potřebných daňových přiznání.

Dceřinné společnosti zahraničních firem

Zvláště ty, které na českém trhu začínají a zatím se jim nevyplácí zřízení vlastního ekonomického a účetního oddělení

Externí vedení účetnictví, mzdové agendy a zpracování všech potřebných daňových přiznání, příprava statutárních výkazů podle IFRS/IAS pro mateřskou společnost včetně jejich prezentace k pevně určenému měsíčnímu resp.ročnímu termínu, příprava podkladů pro audit.

Všechny společnosti i podnikající fyzické osoby

Daňové i účetní poradenství a konzultace (zejména e-mailem s následným písemným potvrzením), daňové konzultace s osobní návštěvou a zpracováním písemného vyjádření. Zpracování daňového přiznání k dani z příjmů na základě účetnictví předloženého klientem, optimalizace daňového základu a metodická pomoc při řešení daňové a účetní problematiky.